021-88310222
لبخند پیروزی
لبخند پیروزی

«لبخند پیروزی» یک بازی تحت وب کاملا ایرانی است که داستان آن در یک برهه از تاریخ باستان رخ می‌دهد. در این بازی می‌توانید در نقش یک قهرمان با دیگر بازیکنان به مبارزات تن به تن بپردازید و به طور زنده مسابقات را تماشا کنید. «لبخند پیروزی» برای نخستین بار در ایران با شیوه‌ای کاملا خلاقانه ارائه شده است تا فرصت کسب یک تجربه جدید در زمینه بازی‌های آنلاین را برای بازیکنان فراهم نماید.

داستان بازی در سرزمین پهناوری در گوشه‌ای از جهان که هوش و ذکاوت و جنگاوری مردمانش زبان‌زد خاص و عام است می‌گذرد. در این سرزمین برای انتخاب یک مجلس مشورتی که وظیفه مشاوره دادن به جانشین شاه را بر عهده دارند، مسابقاتی برگزار می‌شود. حال باید منتظر ماند و دید آیا شما می‌توانید یکی از اعضای مجلس مشورتی حکومتی یا برنده مسابقات دوره‌ای باشید یا خیر.

هر بازیکن در«لبخند پیروزی» تنها یک قهرمان خواهد داشت که به طور رایگان به وی داده می‌شود. هر قهرمان دارای ویژگی‌های قدرت، چابکی و زیرکی است که بر مهارت وی در مبارزات اثرگذار هستند و مقدار آن‌ها با افزایش امتیازات قهرمان‌ افزایش خواهد یافت. از قهرمان در بازی قهرمان‌پروری استفاده می‌شود که دارای ۱۲ مرحله است و به ازای هر مرحله به وی یک نشان افتخار اهدا می‌شود.

جنگجو: هر بازیکن در «لبخند پیروزی» دارای یک جنگجوی رایگان است. علاوه بر این کاربر می‌تواند تعداد جنگجوهای بیشتری نیز خریداری نماید. هر جنگجو دارای ویژگی‌های قدرت، چابکی، زیرکی و سن است که بر مهارت وی در مبارزات اثرگذار هستند و مقدار آن‌ها با افزایش امتیازات جنگجو افزایش خواهد یافت. از جنگجوها در مسابقات دوره‌ای که در قالب تورنمنت برگزار می‌شوند، استفاده می‌شود و هر جنگجو در یکی از سطوح مبتدی، جنگ‌آموز، جنگ‌ورز، جنگاور، سلحشور و سپهدار با دیگران به مبارزه می‌پردازد.

اسلحه‌ها: در «لبخند پیروزی» هر بازیکن می‌تواند برای افزایش احتمال پیروزی قهرمان خود در مبارزات، از اسلحه‌ها و ابزارهای جانبی که در مراحل مختلف و به عنوان جایزه به وی اهدا می‌شود، استفاده کند. اسلحه‌ها تنها در مسابقات دوره‌ای دارای استهلاک هستند و پس از چند بار بازی از بین خواهند رفت.

معجون‌ها: از معجون‌ها برای افزایش قابلیت‌های قهرمان استفاده می‌شود. در «لبخند پیروزی» ۴ نوع معجون وجود دارد که عبارتند از: معجون رفع خستگی برای افزایش تعداد بازی مجاز قهرمان در روز، معجون انرژی‌زا برای افزایش میزان جان جنگجو در هر مبارزه، اکسیر افزایش عمر برای افزایش طول عمر جنگجو و در نهایت معجون نوش دارو برای بهبود جنگجوهای زخمی.

پنل کاربری: در «لبخند پیروزی» هر بازیکن می‌تواند اطلاعات کاربری خود را در بخش پنل کاربری مشاهده کرده و در صورت لزوم آن‌ها را ویرایش نماید. برای دریافت جوایز نقدی بازی، می‌بایست اطلاعات کاربری بازیکن به طور کامل و صحیح وارد شده باشد در غیر این صورت جایزه به بازیکن تعلق نخواهد گرفت. تمامی اطلاعات شخصی بازیکن‌ها نزد «لبخند پیروزی» محفوظ است و در اختیار غیر قرار نخواهد گرفت.

زرکده: هر بازیکن برای تبادلات مالی در بازی باید از واحد پول رایج در بازی که زریگ نام دارد، استفاده نماید. هر بازیکن در بدو ورود به بازی دارای ۱۵ زریگ رایگان است که از آن‌ها می‌تواند در بازی استفاده نماید.

صندوق پیام: هر بازیکن با استفاده از صندوق پیام می‌تواند به دوستان خود در بازی و یا مدیریت سایت پیام ارسال نماید و پیام‌های دریافتی خود را مدیریت کند.

آمار بازی: هر بازیکن در این بخش می‌تواند قهرمان‌ها و جنگجوهای برتر بازی را مشاهده کرده و از رتبه قهرمان و جنگجوهای خود و نیز نتایج تورنمنت‌های بازی مطلع شود.


تصاویر