اردوی آموزش بازی‌سازی در راه ملارد

«انستیتو ملی بازی‌سازی» مستقر در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در روزهای پایانی بهمن‌ماه دوره آموزش بازی‌سازی مقدماتی را در شهرستان ملارد برگزار می‌کند.


 به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، اردوی آموزش بازی‌سازی شهرستان ملارد ویژه علاقه‌مندان 15 سال به بالاست.  این رویداد شش روزه شامل چهار روز کارگاه فشرده آموزش  بازی‌سازی مقدماتی و دو روز مسابقه بازی‌سازی (گیم‌جم) است. در بخش اول، مباحث اصلی بازی‌سازی توسط اساتید مجرب انستیتو ملی بازی‌سازی تدریس می‌شود.

در دو روز پایانی این رویداد، مسابقه بازی‌سازی‌ (گیم‌جم) برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگانی که در کارگاه‌های آموزشی حضور داشته‌اند با راهنمایی‌های اساتید و با بهره‌بردن از آموزش‌هایی که در کارگاه‌ها به‌دست آورده‌اند، بازی می‌سازند. در انتها بازی‌های ساخته شده داوری و از سه نفر تیم برگزیده اول، تقدیر به عمل می‌آید. همچنین به تمامی شرکت‌کنندگان در این رویداد گواهی انستیتو ملی بازی‌سازی اعطا می‌شود و می‌توانند از حمایت‌های انستیتو برای شرکت در دوره‌های بازی‌سازی بهره‌مند شوند.

این رویداد از 30 بهمن تا 7 اسفند در مرکز پرورش استعداهای درخشان علامه حلی برگزار می‌شود. حامیان برگزاری این دوره آموزشی در شهرستان ملارد عبارتند از:

خیریه مفید

پژوهشگاه پیشرفت مناطق محروم

 شهرداری شهرستان ملارد

آموزش پرورش ملارد

مدرسه سمپاد پسرانه شهرستان ملارد

فرمانداری شهرستان ملارد

علاقه‌مندان در این شهرستان برای شرکت در اردوی آموزش بازی‌سازی می‌توانند از اینجا برای ثبت‌نام اقدام کنند.
یادآور می‌شود انستیتو ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌‌های رایانه‌ای با رویکرد کشف استعدادهای بازی‌سازی در سراسر ایران، اردوهای آموزش بازی‌سازی را در استان‌ها و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌کند.