آغاز رای‌گیری برای انتخاب بهترین بازی‌های بخش نگاه مردمی نهمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای

 رای‌گیری برای انتخاب بهترین بازی‌های نهمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای فجر از نگاه مردم آغاز شد و تا 22 دی ادامه دارد. با رای مستقیم مردم سه جایزه بهترین بازی بخش اصلی جشنواره، بهترین به‌روزرسانی و بازی مورد انتظار انتخاب می‌شوند.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در بخش آرای مردمی بخش اصلی، آثاری که به متقاضی شرکت در این بخش بودند و مورد تایید هیئت انتخاب قرار گرفتند در معرض انتخاب مخاطبان قرار می‌گیرند. در این بخش فرصت انتخاب و رای‌دهی به 5 بازی برای مردم وجود دارد.

در بخش بهترین به‌روزرسانی با توجه به اهمیت خلاقیت‌های فنی و هنری برای چرخه طولانی حیات بازی‌های موفق و جلب رضایت همراهان هر بازی، ضمن بررسی بازی‌های با سابقه که به واسطه به‌روز‌رسانی خلاق توانسته‌اند سال‌ها در کنار مخاطبین خود باشند از بهترین به‌روزرسانی شرکت کننده در جشنواره تقدیر می‌شود. در این بخش امکان رای‌دادن به یک بازی وجود دارد.

در بخش بازی مورد انتظار به منظور معرفی بازی‌های در دست تولید و نمایش افق پیش روی صنعت بازی‌سازی کشور، بازی‌هایی که تا پایان مهلت ارسال آثار تکمیل نشدند توسط پیش نمایش (تریلر) بازی در این بخش حضور دارند. علاقه‌مندان می‌توانند با مشاهده و ارزیابی اولیه در رای‌گیری این بخش شرکت کنند. در این بخش نیز مردم می‌توانند به 3 بازی انتخابی خود رای دهند.

 

علاقه‌مندان به شرکت در بخش نگاه مردمی می‌توانند با مراجعه به سایت نهمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای فجر به نشانی fajrgamefestival.ir، با ورود به بخش نگاه مردمی نسبت به انتخاب بازی‌های هر سه بخش اقدام کنند.

یادآور می‌شود حضور در رای‌گیری یکی از بخش‌ها مانعی برای حضور در بخش رای‌گیری سایر بخش‌ها نیست و علاقه‌مندان برای شرکت در بخش رای‌گیری نگاه مردمی، همزمان می‌توانند بازی‌های مورد نظر در هر سه بخش را انتخاب و در فرآیند رای‌دهی آن شرکت کنند.