اختتامیه ششمین رویداد بین‌المللی جایزه بازی‌های جدی برگزار می‌شود

آیین اختتامیه و مراسم معرفی و اهداء جوایز برگزیدگان رویداد جایزه بازی‌های جدی 1402 با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.


 به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بعد از ماه‌ها تلاش، سرانجام رویداد جایزه بازی‌های جدی ۱۴۰۲ به دو روز پایانی و سرنوشت‌ساز خود رسید تا بر اساس آرای داوران، منتخبان این رویداد در مراسم اختتامیه در هر سه بخش سمپوزیوم، هکاتون و جشنواره، روز جمعه 8 دی‌ماه از ساعت 17.30 در دانشگاه امیرکبیر معرفی شوند.

در مراسم اختتامیه این رویداد محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور خواهند داشت و به سخنرانی می‌پردازد.

 سخنرانی سید محمد مهدوی، دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، سخنرانی محمدامین حاجی هاشمی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، اهدای جایزه بخش هکاتون بازی جدی، اهدای جایزه بخش سمپوزیوم و بخش سرمایه‌گذاری ، بخش جشنواره و معرفی بهترین بازی سال از دیگر بخش‌های مراسم اختتامیه ششمین دوره جایزه بازی‌های جدی 1402 است.

گفتنی است ششمین جایزه بازی‌های جدی،  قبل از رسیدن به آیین پایانی و مراسم اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان خود، در روز پنج شنبه 7 دی ماه در بخش سمپوزیوم

بازی‌‌های جدی که از ساعت 10 صبح در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز می‌شود، شاهد ارائه مقالات شفاهی پذیرفته شده در این بخش برای انتخاب عنوان «مقاله جدی سال» خواهند بود. در این روز پروفسور سیلوستر ارناب و پروفسور سارا دفریتاس نیز به طور آنلاین به ارائه سخنرانی می‌پردازند.

این رویداد در روز جمعه 8 دی ماه و از ساعت 10 صبح نیز شاهد ارائه بازی‌های راه یافته به فینال بخش جشنواره بازی جدی 1402 در حضور داوران خواهد بود. پیش از شروع این بخش، دکتر امین بابادی و دکتر لیلا کاشانی وحید نیز سخنرانی خواهند داشت.